یوروکلایمت ایتالیا

شرکت یوروکلایمت ایتالیا در سال 1963 با هدف تامین تجهیزات برودتی صنعتی و تهویه مطبوع در اروپا توسط آقای ردولفو کچولی تاسیس گردید.

این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های تهویه مطبوع و تبرید صنعتی جزو معروف ترین شرکت هایی است که در این عرصه فعالیت می نماید.کارخانه اصلی یوروکلایمت در میلان ایتالیا و کارخانه ی دیگر این شرکت در چین واقع گردیده است.یوروکلایمت در زمینه تامین تجهیزات برودتی،دیتا و نیز پروسه های صنعتی در دنیا جزو مطرح ترین شرکت ها میباشد.

کارخانه یوروکلایمت در چین که با سرمایه گذاری و مشارکت دولت چین احداث گردیده است،جزو بزرگترین کارخانه ها در دینا و تست روم آن بزرگترین تست روم در آسیا میباشد که توانایی تست چیلرهای تا ظرفیت 3000 تن تبرید را دارا می باشد.تمامی دستگاه های ساخت شرکت یوروکلایمت دارای بالاترین گرید انرژی بوده و مطابق با آخرین متدهای روز دنیا ساخته شده و تمامی استانداردها و گواهینامه های معتبر بین المللی توسط این شرکت دریافت گردیده است.

در ساخت دستگاه های یوروکلایمت کاهش مصرف انرژی به عنوان مولفه ی اصلی مد نظر قرارگرفته است و بر این اساس تجهیزات فوق با کمپرسورهای اسکرال و اسکروی خطی با کمترین مصرف انرژی ساخته میشوند.

کارخانه یوروکلایمت در شنزن چین دارای بیش از 2000 پرسنل مهندس و کارشناس شامل 250 کارشناس در حوزه ی تحقیق و توسعه و نیز خطوط تولید پیشرفته و مجزا میباشد که دستگاه های تولیدی را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید.

کمپانی یوروکلایمت موفق به دریافت مجوز و تاییدیه جهت تست انواع چیلرها از معتبرترین انستیتو در جهان،AHRI شده است و تمامی دستگاه های تولیدی خود را تست عملکرد و ظرفیت می نماید.

بازرسی و تست تمامی دستگاه ها در اتاق های تست سطح صدا،تست عملکرد و ظرفیت سنجی،تست انواع نشتی،تست عملکرد و هوادهی هواسازها و تست های چندگانه چیلرهای مدولار و اسکرو با حضور نمایندگان شرکت های بازرسی بین المللی صورت پذیرفته و گواهینامه مربوطه برای دستگاه ها صادر می گردد.

محصولات یوروکلایمت